Na 23 lipca (piątek) planowane są prace na ul. Naramowickiej na odcinku od ul. Ziarnistej do ul. Lechickiej. Polegać będą na układaniu ostatniej, ścieralnej warstwy nowej nawierzchni drogi.

Podczas robót nie będzie możliwości dojazdu do posesji na tym odcinku. Prosimy o przeparkowanie pojazdów znajdujących się w miejscach, gdzie prowadzone będą zapowiadane prace (alternatywą może być np. parking na os. Kosmonautów). Dojazd znów będzie dostępny po realizacji zaplanowanych robót.

Wszelkie prace związane z układaniem nawierzchni uzależnione są od warunków pogodowych, dlatego piątkowy termin może ulec przesunięciu w przypadku wystąpienia opadów.

Jednocześnie przypominamy, że w piątek 23 lipca rozpoczną się testy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniach ul. Słowiańskiej, Naramowickiej, Wilczak i Szelągowskiej oraz Naramowickiej i Serbskiej. Od 24 lipca obowiązywać będzie tam w większości docelowa organizacja ruchu. Oznacza to, że ul. Naramowicką będzie można przejechać w obu kierunkach na odcinku pomiędzy tymi dwoma skrzyżowaniami. Wróci również możliwość przejazdu na wprost pomiędzy ul. Słowiańską a ul. Wilczak. U zbiegu ul. Naramowickiej i Serbskiej przywrócone zostaną lewoskręty, a także przejścia dla pieszych i przejazdy rowerowe po wszystkich stronach skrzyżowania.