We wtorek 21 lipca rozpoczną się roboty w rejonie skrzyżowania ul. Naramowickiej i Serbskiej związane z budową trasy tramwajowej na Naramowice. Polegać będą na przygotowaniu do wdrożenia zmiany organizacji ruchu planowanej na czas przebudowy związanej z realizacją trasy tramwajowej.

 Rozpoczynające się 21 lipca prace odbywać się będą poza istniejącymi jezdniami, jednakże ze względu na logistkę możliwe są chwilowe utrudnienia w ciągu ul. Serbskiej. Za utrudnienia przepraszamy, prosimy o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

Docelowo tramwaj pojedzie przez zachodnią część skrzyżowania ul. Naramowickiej i Serbskiej. Przygotowany na czas budowy tymczasowy układ drogowy na skrzyżowaniu tych dwóch ulic składać się będzie m.in. z dwóch przejazdów o charakterze przejściowym. Oba przejazdy będą docelowo wykorzystane dla przełożenia ruchu na jedną z jezdni ul. Serbskiej, co pozwoli na przebudowanie na drugiej stronie istniejącej infrastruktury i dostosowanie jej do przebiegu torowiska. O planowanym terminie zmiany organizacji ruchu będziemy informować z wyprzedzeniem.